Strona głównaPoradnikUpominki ślubne od Eterno

Upominki ślubne od Eterno

Upominki ślubne nie muszą być drogie, za to na pewno w cenie jest ciekawy pomysł. Słodkie prezenty zawsze znajdą uznanie – są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też można je zjeść. Jak wybrać taki upominek?

Pyszne konfiturki dla gości

Jak podziękować gościom za przybycie na to najważniejsze w życiu wydarzenie? Mały słoiczek z konfiturą idealnie się do tego nada. Weselne konfiturki od Eterno są dostępne w przeróżnych smakach, a wygląd słoiczka można spersonalizować, wybierając grafikę etykiety oraz napis na niej, kolor wstążki, wzór na wieczku. Wygląd słoiczków z konfiturą można nawet dopasować do wystroju sali, wybierając ten sam kolor przewodni oraz podobne wzornictwo, na przykład polne kwiaty.

Mini-miodek

Równie słodkim upominkiem będzie mały słoiczek z naturalnym miodem. Jeden słoiczek kosztuje 5 złotych, więc można takie prezenciki zamówić dla wszystkich gości, tak samo jak przy konfiturkach personalizując wygląd opakowania.

Mini-miodek najlepiej wręczyć gościom pod koniec przyjęcia weselnego, umieszczając słoiczki na talerzach albo wręczając osobiście, przy pożegnaniu.

Aromatyczne prezenty

Ciekawym pomysłem na drobny podarunek dla gości jest także aromatyczna herbata. Może być ona dołączona do okolicznościowej pocztówki upamiętniającej dzień ślubu albo umieszczona w ozdobnej torebeczce bądź szklanej fiolce. Do opakowania z herbatą można dołączyć spersonalizowaną etykietę albo karteczkę z podziękowaniami.

Do wyboru są różne gatunki herbaty: czarna, czerwona, zielona, biała. Można też wzbogacić mieszankę herbat owocowym aromatem.

Prezent od młodej pary

Szczególnym gościom, jak rodzice, dziadkowie czy świadkowie, warto wręczyć większy prezent. Pudełko z łakociami będzie pięknym zwieńczeniem ślubnej uroczystości, a to, co się w nim znajdzie, zależy od zamawiającego – dostępne są gotowe upominki o konkretnych smakach, ale można też samodzielnie dobrać przetwory według własnego uznania.

Prezenty od młodej pary zapakowane są w gustowne pudełka albo drewniane skrzyneczki, i tu również są dostępne opcje personalizowania etykiet. Jeden zestaw kosztuje od 50 do 150 złotych, w zależności od tego, co zawiera. Taki pakiet można też wręczyć nowożeńcom zamiast kwiatów, dołączając do niego kartkę z życzeniami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read