Strona głównaFoto / VideoSesja narzeczeńska – dlaczego warto?

Sesja narzeczeńska – dlaczego warto?

Zbliża się upragniony moment ślubu i dalej nie wiemy, jakiego fotografa wybrać. Czasu coraz mniej i coraz więcej zadań i obowiązków. Dlatego dobrze jest wcześniej zdecydować się na sesję narzeczeńską, by czuć się swobodnie w dniu ślubu przed obiektywem. Poniżej kilka powodów, dlaczego warto zdecydować się na taką sesję.

  1. Kilka najważniejszych zalet sesji narzeczeńskiej
  2. Dobry fotograf – czyli jaki?

 www.ciecielowski.pl

Kilka najważniejszych zalet sesji narzeczeńskiej

Niezapomniana sesja narzeczeńska jest idealnym pomysłem, aby oswoić się z obiektywem i poznać przyszłego fotografa ślubnego. Dzięki takiej sesji można sprawdzić kompetencje wybranej osoby i mieć pewność, że nie zawiedzie nas podczas ślubu. Inną zaletą jest możliwość wykorzystaniach takich zdjęć w zaproszeniach czy jako element dekoracji na salach. Sprawdzą się także w ramach podziękowań dla rodziców i są idealną pamiątką z okresu narzeczeństwa. Poznając styl zdjęć już wcześniej, można później świadomie zaproponować własne pomysły i czuć się pewniej przed obiektywem. Taka sesja daje także więcej możliwości, ponieważ miejsce nie jest ograniczone uroczystością i czasem. Może odbyć się nad morzem, w parku, lesie czy dowolnym miejscu tylko we dwójkę.

 www.ciecielowski.pl

Dobry fotograf – czyli jaki?

Profesjonalny fotograf to taki który oferuje swój własny styl i warsztat. Warto zapoznać się z jego portfolio, aby wiedzieć, czy nadajemy na podobnych falach. Dobre zdjęcie pozwalają powrócić do tych chwil i poczuć się, jak w momencie ich robienia. Dlatego sesja narzeczeńska pozwala na fizyczne sprawdzenie, czy jest to czego szukamy.

Innym ważnym elementem jest atmosfera podczas sesji. Jeśli czujemy się pewnie w towarzystwie fotografa w intymnym momencie, jest to dobrym znakiem i gwarancją na niesamowite ujęcia podczas ślubu. Pamiątka z takiej sesji pozostaje z nami na wiele lat i jest okazją mniej oficjalną tylko między partnerami.

Warto skorzystać także z referencji bliskich i rodziny, która korzystała już z usług fotografa i była zadowolona. W internecie można także znaleźć opinie wielu par i recenzje, które ułatwiają wybór. Na stronach znajduje się także galeria internetowa, która pokazuje najlepsze zdjęcie i pozwala na pierwsze wrażenie.

Ostatnim czynnikiem określającym dobrego fotografa jest jego oferta. Każdy z nich proponuje inny pakiet i za niektóre usługi trzeba zapłacić dodatkowo. Takie szczegóły można już ustalić podczas sesji narzeczeńskiej, dzięki czemu podczas ślubu nie zostaniemy zaskoczeni. Podpisanie umowy da nam pewność i wskazuje na profesjonalizm osoby.

 www.ciecielowski.pl  www.ciecielowski.pl  www.ciecielowski.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read