Strona głównaPoradnikPodziękowania dla rodziców - co warto o nich wiedzieć?

Podziękowania dla rodziców – co warto o nich wiedzieć?

Podziękowania dla rodziców to jeden z najbardziej wzruszających momentów podczas wesela. Ten uroczysty moment jest doskonałą okazją do wyrażenia wdzięczności mamie i tacie za trud włożony w wychowanie, miłość, pomoc każdego dnia i wiele, wiele innych. Wcześniej warto nauczyć się kilku słów, ponieważ w stresie i wzruszeniu możecie zapomnieć, co powiedzieć.

Cudownych rodziców mam!

Już od wielu lat tradycją na polskich ślubach jest taniec rodziców z Młodą Parą do dźwięków ulubionej piosenki. Najczęściej wybieranym utworem na tę okazję jest przebój Urszuli Sipińskiej „Cudownych rodziców mam”. To piękny, wzruszający i bardzo pasujący do momentu szlagier. Jednak wybór ten jest dość przewidywalny i coraz częściej zakochani decydują się na inne utwory, także anglojęzyczne. Może to być Wasza lub rodziców ulubiona piosenka. Jeśli potraficie śpiewać, nic nie stoi na przeszkodzie, by się odważyć na swój występ. Wśród najczęściej wybieranych utworów pojawiają się „Radość najpiękniejszych lat” Anny Jantar czy „Slipping through my fingers” zespołu ABBA.

Jaki prezent wybrać?

Oprócz kilku słów i piosenki, dobrze byłoby, aby po tym magicznym momencie pozostała choć mała pamiątka. Młodzi coraz częściej decydują się na wykonanie prezentów wykonywanych własnoręcznie. Najbardziej popularna jest fotoksiążka ze zdjęciami od chwili narodzin aż do ślubu. Warto zostawić w niej miejsce także na kilka ujęć z zaślubin i wesela. Świetnym pomysłem jest także umówienie się z kamerzystą i fotografem, którzy będą towarzyszyć Wam w dniu ślubu, na wcześniejsze przygotowanie krótkiego filmiku, który będzie piękną formą podziękowań dla rodziców. W sieci jest wiele klipów, którymi możecie się zainspirować. Jeśli nie macie dużo czasu na przygotowania, możecie skorzystać z pomysłu zakupu vouchera na zakupy w ulubionych sklepach rodziców lub do SPA. Modne są także bilety do teatru, czy na stand up.

Pamiętajcie, nie ma znaczenia, ile wydacie pieniędzy i czy zrobicie to z pompą, czy nie. Ważne, aby podziękować rodzicom od serca. Postarajcie się, aby był to wyjątkowy i uroczysty moment.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read