Strona głównaPoradnikNajpiękniejszy pierścionek na zaręczyny

Najpiękniejszy pierścionek na zaręczyny

Niewątpliwie oświadczyny są ważnym wydarzeniem w życiu każdej pary. Są kropką nad „i”, a z drugiej strony początkiem nowej historii. Najpiękniejszej historii o miłości. Waszej miłości. I możemy być bardzo nowocześni, ale jednak są tradycje, które cenimy, do których przywiązujemy wagę i dlatego właśnie panowie z dużą starannością wybierają pierścionek zaręczynowy, bo nie jest wszystko jedno, czym mieni się kobieca dłoń. Bardzo dokładnie również planują całe wydarzenie, by miało wyjątkową oprawę. Z zasady będziemy je wspominać przez całe życie.

  1. Gdzie kupić pierścionek zaręczynowy?
  2. Idealna biżuteria

Gdzie kupić pierścionek zaręczynowy?

Dobry i ceniony jubiler to jest dobry adres by kupić pierścionek zaręczynowy. Bardzo często powstająca biżuteria ma w sobie wiele z rękodzieła, a każdy egzemplarz jest starannie sprawdzany. Misterna praca, grawer, które personalizują dodatki i sprawiają, że każdy z nich nabiera wyjątkowego charakteru. W różnorodnych kolekcjach znaleźć można pierścionki inspirowane bogatą tradycją i nowoczesne propozycje, które urzekają minimalistyczną prostotą. To czysta elegancja, która nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie świetnie prezentować się przy obrączce oraz z innymi elementami biżuterii. Doskonała jakość materiałów sprawia, że nawet po latach – a przecież wasza miłość będzie trwać bardzo długo.

Idealna biżuteria

Choć wydaje się, że największy dylemat panów u jubilera jest związany z rozmiarem pierścionka to tak naprawdę różnorodność motywów, kształtów, szlachetnych kamieni i kolorów sprawia, że wybór idealnej biżuterii może być problematyczny. Od wielkości i jakości ozdoby oczywiście będzie też zależeć jej cena. Niezmiennie jednak sięgamy po klasykę. Rewelacyjnie prezentuje się na serdecznym palcu pierścionek ze szmaragdem, niezmiennie w modzie są brylanty, które pięknie wyglądają w połączeniu z klasycznym złotem. Wśród oryginalnych kamieni warto także zwrócić uwagę na topaz czy rubin lub też połączenie różnych szlachetnych kamieni. Warto pamiętać o tym, że poza kolorem, połyskiem czy też wartością każdy z nich ma znaczenie symboliczne. Doskonale mogą oddawać bliskość relacji oraz jej siłę. Od samych kamieni – oraz ich wielkości zależeć będzie w dużej mierze cena pierścionka, ale praktyka pokazuje, że jest to okazja, przy której się nie oszczędza.

Pierścionek jest wstępem do bajki zwanej małżeństwem. Przypieczętowaniem są obrączki jubiler-korn.pl/34-obraczki-slubne i warto te dwa elementy dobrać do siebie, by razem prezentowały się wyjątkowo i były utrzymane w podobnej stylizacji.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read