Strona głównaPrzygotowaniaJakie obrączki ślubne wybrać?

Jakie obrączki ślubne wybrać?

Wybór obrączek ślubnych nie jest trudny, można wybrać piękne obrączki w sklepie tradycyjnym lub internetowy,. Można wybrać ciekawe obrączki ślubne ze srebra lub złota. Srebrne są niedrogie, kosztują ok. 200 złotych za parę, bywają też tańsze. Obrączki złote są znacznie droższe – para może kosztować od 1000 do 10 000 złotych. Cena ma znaczenie, ale niektórzy są gotowi wydać sporo. Dobre są obrączki z żółtego, białego oraz różowego złota. Można je ozdobić cyrkoniami lub brylantami, można wybrać różne grawery – roślinne, imiona, daty, ładne kwiaty po zewnętrznej lub wewnętrznej stronie. Każdy decyduje o wyborze obrączek samodzielnie – para młoda wybiera obrączki i płaci za nie. Czasami rodzice płacą za obrączki z własnych pieniędzy. Nieraz składa się na nie rodzina. Różne są sposoby zebrania pieniędzy na taki zakup. Jednak każda para marzy o wyjątkowych obrączkach, które będą niezwykłą małżeńską biżuterią. Obrączki musi mieć przy sobie drużba, on podaje je panu młodemu przy ołtarzu. Obrączki powinny być zamknięte w ładnym puzderku, które otwarte zostanie w odpowiedniej chwili.

Obrączki ślubne bywają różne

Mogą być wąskie lub szerokie, matowe lub błyszczące, z grawerem lub półszlachetnymi kamieniami. Polacy są rozpieszczeni wyborem odpowiednich obrączek. Najlepsze są obrączki z wysokiej próby kruszcu. Niektórzy jednak wybierają obrączki ze stali chirurgicznej. Modne są też obrączki zdobione szlachetnymi kamieniami. Grawer doskonale zdobi obrączki, jest doskonałym sposobem na dodanie urody obrączkom.

Nie ma idealnego wyboru

Nie ma idealnego wyboru. Każda para młoda wybiera własne obrączki, które nosi przez całe życie. W razie zgubienia kupuje się nowe, ale nie jest to konieczność. Obrączki to symbol wierności i miłości, uczuciowej stałości. Wygodne obrączki są nieocenioną ozdobą, o czym powinien każdy pamiętać. Wybór obrączek to ważna decyzja, ale i tak najważniejsza jest miłość. Obrączka jest jej wyrazem oraz wieloletnim symbolem. Często chowa się z nią osobę, która odchodzi na lepszy ze światów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read