Strona głównaFoto / VideoFotografia ślubna w naturalnym stylu

Fotografia ślubna w naturalnym stylu

Fotografia ślubna jak każda inna dziedzina fotografii zmienia się wraz z otaczającym nas światem. Zdjęcia ślubne w dużym stopniu są odzwierciedleniem czasów w których powstają, aktualnych trendów w branży wedding’owej, jak również nowych pomysłów powstających w obrębie samej fotografii ślubnej.

Mody i trendy zwykle są dość ulotne. Czasem wnoszą nowe wartości, częściej jednak bywają wręcz szkodliwe. O ile w wielu innych dziedzinach nie ma to większego znaczenia, tak w przypadku fotografii dokumentującej ważne chwile w naszym życiu wpływ ten ma swój gatunkowy ciężar. Zdjęcia ślubne już na zawsze zostają takie jak zostały stworzone, nie da się ich już zmienić. Właśnie dlatego każdy profesjonalny fotograf ślubny powinien wiedzieć, że bycie trendy zawsze powinno iść w parze z pewną, nazwijmy to- zawodową odpowiedzialnością.

Zdjęcia ślubne to niezwykle emocjonalna pamiątka na całe życie. Fotograf ślubny nie można ich zepsuć jakimiś nieprzemyślanymi eksperymentami. A o to wcale nietrudno, co bardzo dokładnie widać na polu współczesnej fotografii ślubnej. Jeśli fotograf zbyt mocno i bezrefleksyjnie ulega temu, co aktualnie najlepiej się sprzedaje, to de facto obciąża Parę Młodą efektami swoich sezonowych fanaberii. Jak współczesne Pary Młode spojrzą na swoje skąpane w brązach czy boho- wybledzeniach zdjęcia ślubne za 10, 20 czy 30 lat? Prawdopodobnie tak samo, jak dziś patrzy się na zdjęcia w tzw. sepii wykonane 20 lat temu. Kicz i tandeta.

Dobra fotografia ślubna wcale nie musi rezygnować z elementów popularnych. Przede wszystkim jednak powinna zachować swój uniwersalny, ponadczasowy charakter. Właśnie dlatego naturalne zdjęcia ślubne w pięknych, szlachetnych kolorach mają przedłużoną datę ważności a wspomnienia zapisane na papierze fotograficznym w pięknej, nieprzekombinowanej kolorystyce nie zestarzeją się tak szybko. Właśnie dlatego naturalna fotografia ślubna to najbardziej cenny rodzaj fotografii.

Ponieważ większość fotografów ślubnych podąża za współczesnymi trendami, w tłumie fotografów niełatwo znaleźć kogoś kto dobrze rozumie istotę fotografii ślubnej. Jednym z takich artystów jest fotograf ślubny Kraków – Dariusz Kempny. W zdjęciach reprezentowanej przez Darka marki Anyday dostrzec można nie tylko naturalne, niewymuszone emocje. Cechują się one również szlachetną, ponadczasową formą i pozytywną energią bijącą z każdego kadru. Sesje ślubne, zdjęcia z sesji narzeczeńskich, piękne reportaże z dnia ślubu, w każdym aspekcie styl fotografii Anyday sprawdza się fenomenalnie. Nic dziwnego. Taka forma stylistyczna doskonale komponuje się z radosnym, uroczystym nastrojem dnia ślubu, jak również pełnymi miłości kadrami z sesji zdjęciowych przyszłych i świeżo upieczonych Nowożeńców.

W czasach gdy większość fotografów ślubnych sprowadza styl swojej pracy do przeżółconych i w większości dość smutnych kadrów, https://www.anyday.pl jest alternatywą dla Par Młodych poszukujących blasku i pełnej pozytywnej energii formy. Zdjęcia ślubne Anyday wraz ze swoimi pięknymi, naturalnymi kolorami i kunsztem zatrzymywania najpiękniejszych momentów w niezwykłych kadrach są gwarancją, że można wracać do nich z równą przyjemnością bez względu na czas i miejsce. O takiej fotografii ślubnej marzy każda Para Młoda.

Must Read