Bielizna ślubna do sukni bez pleców. Jaką wybrać?

Wybór sukni ślubnej często jest ograniczony. Powodem nie jest brak różnorodności fasonów, ale brak wiedzy w zakresie dostępnych w sprzedaży dodatków, a wśród nich – bielizny ślubnej. Zanim zrezygnujesz z modelu, który zwraca uwagę seksownym wycięciem na plecach, poszukaj rozwiązań, które będą współgrały z ciałem i kreacją, którą chcesz włożyć. Jaką bieliznę ślubną wybrać do sukni bez pleców?

Bielizna ślubna, czyli bielizna, której nie ma

O dobór bielizny ślubnej warto zadbać w trakcie pierwszych przymiarek. Właściwa pozostanie niewidoczna i będzie sprawiała wrażenie, że jej nie ma. Seksowny komplet subtelnie oplecie sylwetkę, gorset wymodeluje talię i podniesie biust, a koronkowy biustonosz z dekoracyjnymi taśmami dopasuje się do wymagań kreacji. Dedykowana konstrukcja zadba o to, żeby suknia dobrze się układała. Erotyczny charakter bielizny ślubnej, proponowanej przez polską markę Obsessive, wpłynie na Twój nastrój. Już sama świadomość włożenia stringów z otwartym krokiem pozwoli Ci emanować naturalnym seksapilem.

Seksowna i subtelna bielizna ślubna wyeksponuje zalety sukni

Suknia z głębokim dekoltem na plecach jest wymagająca. Decydując się na taki model, nie musisz rezygnować z seksownej bielizny ślubnej. Jakie fasony wyeksponują zalety kreacji?

Gorset podkreśli talię i odkryje ramiona

Suknia ślubna może jednocześnie eksponować dekolt, ramiona i plecy. Decydując się na taki fason, warto zadbać o niewidoczną bieliznę ślubną. Komplet powinien przylegać do ciała, wysmuklać talię i podnosić biust. Klasyczny biustonosz warto zastąpić regulowanym gorsetem, uszytym z gładkich, nieodznaczających się tkanin. Dzięki temu suknia nie będzie się zwijała.

Erotyczne skąpe body z obniżonym zapięciem

Obawiasz się, że fason z głębokim dekoltem na plecach będzie wymagał rezygnacji z bielizny ślubnej? Niesłusznie. Skąpe body z obniżonym zapięciem lekko podniesie piersi, dbając o ich naturalny kształt, a obniżone zapięcie pozwoli dopasować bieliznę do wymagań kreacji. Erotyczny charakter wdzianka zadba o Twój nastrój. Jeśli dodatkowo zdecydujesz się na pończochy, wybierz model bez pasa. Takie połączenie będzie lekkie, wygodne i seksowne.

Koronkowy biustonosz ze stringami

Rozbudzający wyobraźnię zestaw, będący alternatywą dla skąpego body. Koronkowy biustonosz ze stringami to rodzaj bielizny ślubnej, uszytej z miękkich materiałów, zapewniający perfekcyjne ułożenie się sukni. Obniżone zapięcie pozwala regulować głębokość wycięcia i nie odznacza się spod tkaniny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here