Strona głównaPoradnikAtrakcje na udany wieczór kawalerski.

Atrakcje na udany wieczór kawalerski.

Niezwykle istotne jest to, żeby przed samym ślubem odpowiednio odpocząć i zrelaksować się. Zadaniem świadka Pana Młodego jest zorganizowanie wieczoru kawalerskiego, który pomoże przyszłemu małżonkowi, na chwilę oderwać się od męczących przygotowań ślubnych.

Pomysły na spędzenie wieczoru kawalerskiego

1. Wyjście do klubu

Jest to klasyczna propozycja, która nie wymaga długiego planowania. Bez problemu można znaleźć dobry klub zwłaszcza w dużych miastach, takich jak na przykład Warszawa. W stolicy godnym polecenia jest ekskluzywny klub ze striptizem New Orleans, świadczący swoje usługi na najwyższym poziomie. Zachwycające pokazy taneczne i przepiękne kobiety zostaną z pewnością, wspaniałą atrakcją każdego wieczoru kawalerskiego. Miejsce to oferuje alkohole z najwyższej półki i smaczne jedzenie, które dopełni spotkanie w męskim gronie. Dowiedz się więcej na https://neworleans.pl/wieczor-kawalerski-w-warszawie/

2. Quady

Dla mężczyzn lubiących dawkę adrenaliny i rywalizację dobrym pomysłem będą quady. Po wcześniejszym przeszkoleniu oraz opiece instruktora, każdy będzie miał możliwość spróbowania jazdy na quadzie. Może to być wspaniała przygoda, którą pan młody i jego goście, zapamiętają na długie lata. Trasę do pokonania można wybrać samodzielnie albo pozostawić to w gestii instruktorów.

3. Paintball

Kolejną aktywną rozrywką jest paintball. Dobrym pomysłem jest wybranie ciekawej scenerii, aby poczuć się jak na prawdziwym terenie walki. Korytarze i labirynty jeszcze bardziej urozmaicą i uatrakcyjnią grę. Paintball jest sposobem na przeżycie świetnej przygody, jeśli oczywiście Pan Młody lubi strzelanki. Warto pamiętać, że do tej gry potrzebnych jest minimum 6 osób.

4. Escape-room

Udanie się do escape roomu może być początkową atrakcją wieczoru kawalerskiego. To propozycja dla osób lubiących zagadki i logiczne myślenie. Escape roomy są bardzo popularną formą rozrywki w naszym kraju. Takich pokojów jest niezliczenie wiele, różne tematyki pozwalają wybrać najciekawszą opcję. Niekiedy znaleźć można także escape roomy, dedykowane specjalnie wieczorom kawalerskim, grupa mogących brać udział w zabawie może wynosić maksymalnie 6-8 osób.

5. Gokarty

Gokarty mogą dać wiele frajdy uczestnikom imprezy, są dobrym rozwiązaniem na sam start tego wydarzenia. Uczestnicy kawalerskiego ścigają się na wybranej trasie przez 15 minut. Po gokartach można udać się na przykład do restauracji czy klubu, oczywiście pamiętając o wcześniejszej rezerwacji.

Jaki prezent dla Pana Młodego wybrać?

Warto podarować coś Panu Młodemu, aby oprócz niezapomnianych przeżyć, po wieczorze została mu jeszcze pamiątka. Najczęściej wybieranymi prezentami są:

  • wysokiej jakości trunki
  • zabawne gadżety (koszulki, poduszki z napisami, kieliszki)
  • film nagrany przez uczestników wieczoru
  • zestaw do pokera czy do innej lubianej przez niego gry

Ile kosztuje wieczór kawalerski?

To w jakim miejscu odbędzie się wieczór kawalerki, a także jakie będą jego atrakcje, zależy przede wszystkim od budżetu organizatorów. Najpierw należy przede wszystkim ustalić kto płaci za imprezę. Przeważnie koszty pokrywane są przez przyjaciół Pana Młodego, a on sam płaci za alkohole. Średni budżet wieczorów kawalerskich w dużych miastach dla grupy 8-10 osób wynosi ok 500 do 2000 złotych. Wszystko zależy od wybranego miejsca, ilości gości, cateringu, alkoholi, atrakcji. Koszt zabawy w escape roomie wynosi mniej niż 400 złotych, a rezerwacja sali klubowej to koszt, od ok 1000 złotych. Koszty zależeć będą również od prestiżu danego klubu czy restauracji, warto zarezerwować wybrane miejsce o wiele wcześniej, zwłaszcza jeśli jest w danym mieście bardzo popularne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read